Aktuality: Prezentace ISŠ Cheb, p. o – HŠ byla nejlepší na výstavě v Liberci

Zpráva o průběhu výstavy EDUCA MYJOB LIBEREC 2018

Ve dnech 11. – 13. 10. 2018 se Integrovaná střední škola Cheb, p. o. – Houslařská škola poprvé zúčastnila 12. ročníku výstavní, prezentační akce škol a firem „EDUCA MYJOB LIBEREC 2018“. Výstava se konala v areálu Home Credit Areny výstaviště v Liberci. K vidění bylo až 60 českých firem a 70 škol předvádějících nejrůznější řemesla, která mohou školy nabídnout budoucím uchazečům o studium. Stánek ISŠ Cheb, p. o. – Houslařské školy měl velký ohlas. Lidé obdivovali výrobky našich žáků a také se podivovali nad tím, jak časově náročné je vyrobit kvalitní strunný hudební nástroj. Někteří návštěvníci se také zajímali, jak lze v naší škole toto překrásné a voňavé řemeslo studovat a rovněž byl velký zájem o letní Workshopy stavby hudebních nástrojů.

Naše škola je mezi 70 školami absolutním vítězem v soutěži TOP škola a TOP firma: nejlepší prezentace školy hodnocená speciální komisí.

Předání peněžitého daru, výstavní plochy na nadcházející rok zdarma a jiných cen proběhlo pod záštitou náměstka hejtmana pro školství pana Petra Tulpy a organizátorů výstavy.

Tisková zpráva z webu výstaviště:

Oficiální zahájení

Veletrh EDUCA MYJOB LIBEREC 2018 začal ve čtvrtek 11. října a trval do sobotního odpoledne. Oficiálního zahájení se zúčastnil Petr Tulpa, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti, Eva Friedrichová, vedoucí Oddělení zprostředkování a poradenství Úřadu práce ČR a za pořadatele Martin Trita, marketingový manažer společnosti S group Sport Facility Management.

Ocenění TOP škola a TOP firma

Ocenění nejlepších stánků škol a firem už k Educe tradičně patří. Kategorii TOP škola vyhrála houslařská škola z Chebu – Integrovaná střední škola Cheb a v kategorii TOP firma zvítězila firma LUKOV Plast, která obhájila své loňské prvenství. Vítězové získávají výstavní plochu na další rok zdarma, skleněnou trofej vyrobenou přímo pro veletrh od partnera veletrhu firmy LASVIT a další dárky od partnerů veletrhu – Pivovaru Svijany a Makro.

V Chebu dne 15. 10. 2018

Bc. Jiří Pátek

vedoucí učitel ISŠ Cheb, p.o. – Houslařská škola