Domov mládeže

Domov mládeže zajišťuje ubytování pro žáky ISŠ Cheb v ulici Obrněné brigády 6, v buňkách, kde je jeden pokoj dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový se společným sociálním zařízením.

Kapacita je 123 lůžek.

Zajišťujeme ubytování, stravování ve školní jídelně, výchovnou činnost a mimoškolní zájmovou činnost. Své zájmy mohou žáci rozvíjet v řadě kroužků, které jsou vedeny pedagogickými pracovníky.

Ubytování je 800,– Kč za měsíc, celodenní strava 70,– Kč.

Nabízíme také ubytování pro žáky ostatních středních škol v Chebu.

Domov mládeže vytváří pro ubytované žáky dobré zázemí pro studium, odpočinek a poskytuje jim veškerou péči ve zdravém životním stylu.

V budově domova mládeže je k dispozici studovna s připojením na internet, společenské místnosti s televizí, DVD, kulečníkem, fotbálkem, posilovna, stolní tenis, standardně vybavené kuchyňky. K dalšímu sportovnímu vyžití využíváme tělocvičnu školy.

Dokumenty ke stažení

V rámci doplňkové činnosti poskytujeme ubytování organizovaným skupinám o víkendech a školních prázdninách.

O letních prázdninách nabízíme ubytování pouze v červenci. Cena je 200,– Kč za osobu a noc.

Občasníky