Profil školy

Integrovaná střední škola Cheb, p. o. je významným regionálním centrem odborného vzdělávání, které pro školní rok 2017/2018 nabízí 21 oborů vzdělání ukončovaných maturitní i závěrečnou zkouškou.

Škola patří mezi vzdělávací instituce se zaměřením na obory technické (strojírenství, výpočetní technika, elektrotechnika, stavebnictví), řemeslné, ekonomické, stravování a služby. Unikátní součástí školy je obor uměleckořemeslné stavby hudebních nástrojů.

Škola poskytuje žákům velmi kvalitní zázemí (odborné a IT učebny, dílny, Technologické centrum, robotizační pracoviště), materiální vybavení (audiovizuální technika, PC, učební pomůcky) a kvalifikovaný učitelský sbor.

Součástí ISŠ Cheb, p. o. je i autoškola, svářečská škola, školní jídelna a domov mládeže.

Škola poskytuje stipendia žákům vybraných oborů.

Škola má žákovský parlament.

Telefon:            354 408 011

Mobil: 734 522 684