خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم خرید vpn خرید vpn خرید کریو

Aktuality: Meziregionální spolupráce – exkurze a soutěž žáků v SRN

Ve dnech 24.-25.4.2018 absolvovali žáci ISŠ Cheb, p.o., odbornou exkurzi a soutěž v partnerském městě Zwickau v SRN.

Velmi atraktivní program pro 7 žáků z oboru Elektromechanik pro zařízení a přístroje a 7 žáků z oboru Prodavač a Práce ve stravování byl v prvním dni sestaven z exkurze ve společnosti GKN Mosel s.r.o. Zwickau vyrábějící kloubové hřídele pro automobily, kde si žáci z technického oboru prohlédli robotizované pracoviště.

Pro žáky z oboru gastronomie byla zajímavá exkurze v pekařství Förster s velmi vyčerpávajícím výkladem spojeným s výrobou a prodejem výrobků.

Druhý den žáci absolvovali samotnou soutěž.

Ve česko-německé dvojici žáci technického oboru měli za úkol navrhnout vhodné schéma zapojení pro řízení osvětlovacího zařízení proudovým impulsem, v „gastronomické“ dvojici měli žáci za úkol vyrobit chutné bagetky, salát, dárkové balení a prostřít stůl na snídani pro dvě osoby.

Gratulace k prvnímu místu patří Gabrielovi Bělohradskému za technický obor a Dominice Langhammer za obor potravinářský.

Nebylo to jen o soutěži a exkurzi – na programu byla i společná zábava při bowlingu nebo grilování, kterou si žáci velmi užili.

Poděkování patří všem žákům za perfektní reprezentaci školy, paní Elišce Krejčové a panu Davidu Skočilovi (učitelé odborného výcviku)za zajištění dozoru a za spolupráci na přípravě celé akce.

 

V Chebu dne 7.5.2018

 

Krutinová Kateřina

 

Novinové zprávy:

  • Zwickauer Blick BSZ Technik – zde
  • FP Zwickau BSZ Wilkau – zde
  • FP Glauchau Bäckerei Förster – zde
.